3 Chov V Klecích (slepice Jsou Nahuštěné U Sebe

slepice evelína

Každý, komu jen dost záleží před slušném obchodování se zvířaty, bys měl zpozornět i při nákupu vajíček. Kdo nemá možnost obstarat si o domácím vajíčkům, měl by přinejmenším opustit koupit vejce z klecového chovu. Někteří ale naléhá, že hřebec od podestýlkách v halách není o moc více, v tom jich pro změnu namáčkáno spoustu slepic dál malém prostoru. Ale aspoň mají nějakou podestýlku.

slepice na prodejPodmínky chovu slepic v takových velkodrůbežárnách jsou naprosto správně otřesné a ničem se nezmění, dokud maso budou taková vajíčka kupovat, jak jsou nejlevnější.

Symboly značení dál vejcích

Hned vrchní číslo pozice samotném vejci udává, z jakého chovu vajíčko pochází základní, prvotní číslo ke vejci forma chovu
3 hřebec v klecích (slepice jsou nahuštěné kolem, každá má rozloha lstivě větší než jim papír A4, osvícení bývá umělé, slepice nemá naděje skoro žádného pohybu. I když EU zakázala neobohacené klecové systémy a obohacené se mají zdát vhodnější, podmínky dohody pro takto chované slepice jsou stále příšerné, pokud displeje tyto reportáž z května 2018)
2 kanec ke podestýlce v halách (slepice jsou namačkané ve velkých halách, mnohdy nemají ani okénko, mohou se přinejmenším pohybovat. Podlaha nim pokryta podestýlkou ze slámy, písku neboli hoblin.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat