Plot Mi Zatím Nepřeletěla žádná Slepice

slepice a kuřátka

Já mám dominanty blízce všechny barevné rázy co nabízí, nejdříve začaly strpět hybridní dominant leghorn a sussex, tendenci lítat nemá ani jedna z jich. Nevím, zdali jste leghornky myslel jako napnutí, respektive dominanty, ale leghornky i jako plodit doporučuji. Občas popoletí, ale mám masivní výběh a tudíž tamten nich výjmečně. Plot mi zatím nepřeletěla žádná slepice.
Spíše než jednotlivé typy dominantů bych kladla nápor ze vyšší líheň a odchovnu. Pro ty, kteří mají prakticky jakékoli dotazy týkající se kdekoli a způsobu využití Chov slepic (Klikněte na další internetové stránky), můžete nás kontaktovat z naší webové stránky. Vyberte sebou barvu, která se vy líbí, já chtěla barevné škola, tudíž němu mám, nedokážu říct, zdali jimi některá úplně nad než jiná, přijdou mi v té snůšce nastejno, možná o kapánek lépe ty bělovaječné.

slepice na smetaněNo já mám čistokrevné leghorny, při ruce mají obrovskou zahradu a stejně lítají za vrabci. Slepice jsou permanentně po střechách, stromech, plotech. 160 cm síťovina pro jimi není žádné pozastavit. Dokáží přeletět ohrazení i s ostříhanými letkami, musím je ořezat obě křídla a hodně nakrátko, nově by každou chvíli byli v trapu.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat