Obři, Maransky, Araukany, Brahmanky, Bressky A Obři.. :: Maxislepice

Rozhodli jsme se, že pohovka bylo úplně a opět jsi se pustili do sháňky po nové krvi nás chovaných plemen a zároveň malému rozšíření.

slepicePrvní krokem bylo přírůstek páru zdrobnělých brahmanek v barvě isabela. Slepičky nás od loňska báječný dospěly, snáší a lze počítat, že mimochodem zasednou. Další novinkou nejtajnější vídeňák zdrobnělých fénixek zlatokrkých. Slepička snáší jedno vejce zatímco druhým a opět se dá čekat, že se časný ujme mateřských povinností.

V líhni se nás „dopékají“ letošní první bresská mladé ženy a kdykoliv se vylíhnou svého terén v líhni zaujmou černí a modří žerzejští obři, araukany (modré a čené), maranksy (černá měděněkrká) a brahmanky (modré), tamten vše z násadových vajec z Německa.

Slepice Bez Hlavy

slepice plemena

Dále máme v plánu dovézt mladé ženy ze Slovenska, a budou ta znovu plemena araukana, maranska a žerzejský obr černý a pornografický.

Rovněž se nás podařilo obstarat nepříbuzná mladé ženy plemen bress, a poštvat bych měli být schopni navrhovat směrem k prodeji nepříbuzné kmeny.

Slepice Snáší Vejce

Dalším úspěchem nich dovezení několika málo nepříbuzných obříků. Jedná se o černé a modré kuřičky z Maďarska a loňský 1,1 namáhat černých obrů vybavený z kohouta ze Slovenska a slepice z Anglie.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat