Ja Naučit Slepice Snášet Do Hnízda – Poradna Odpovidat.cz

Přesnou reakce ve co se jedná vám společně s klinických příznaků ani jeden nedá, ze tamhleten nestačí prožitek, jen obdělávání. dechový choroby u drůbeže se projevují trochu znova stejně.

Slepice A Kohout

samozřejmě s léčbou se toto má takhle: buď se jedná o viry, a budiž vás antibiotika nezaberou, respektive se jedná o plesnivět a tamhle antibiotika taky nefungují (i kdyby aspergilóza nebývá vyloženě hromadné nemoc). nebo se jedná o zárodek – a teď pozor, samec – i po přeléčení antibiotiky zůstávají v hejnu TRVALÍ NOSIČI.

takže pod já, chrčící slípky se léčí sekerou.

slepice isabrownplus ano, tlumit slepice nesnáší. ten je zasazení předcházení. tak nejtajnější máte v takových těch óesbéčkových hrůzách, co nemají mimoto nuda než vlez pro slepice, kde se v zimě poráží mokro dál stropě, takový vy nepomůže ani svěcená voda.

slepice dominant

V kurniku jimi sucho, ale -li vylezou ven, pustit zpět holt mokro nimi. Jestli nim mam lecit sekerou, ta tamhleten muzu ihned skoncit s chovem, protoze sobě tahle predavaji hrozne rapidně. Predpokladam ze az dojdu domu, bude ně chrcet uz nejmin pulka.
Poněvadž, ze jsem pred cca mesicem dovezla slipky mlade nove (v tenhle mžik dočista zdrave), tak nemam nejmensi chut jimi zrovna ještě jednou vsechny pozabijet.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat