Drůbež, Slepice, Holubi – Selko

Chovatelské pomocný materiál pro slepice – slepice a holuby.

slepice kurníkV kategorii DRŮBEŽ, SLEPICE, Holubi nich soustředěno produkt pro drobno chovatele a hobby chovatele slepic, nosnic, brojlerů jakož i jiné drůbeže a holubů. Chov drůbeže není nikudy ctižádostivý, však pěstitel měl bych nezapomeň nahoře na příjemný dřeva někdy ve významu co-op – družstvo anebo chatrč pro slepice a objemný výběh. Pokud chceme drůbeži dotace skutečně znamenitý výběh, jich možné dosáhnout elektrick čistý neboli ohradu. Drůbež musí nejsem také pevný příchod ku vodě a krmivu, do tomu slouží napáječky pro drůbež o různých velikostech a objemech. Krmítka pro drůbež jsou konstruována že, aby byli bez pochyb udržovatelná a plný funkční. Krmení drůbeže nimi vhodné kombinuje se speciálními krmnými armatura např. pro odchov kuřat neboli pro nosnice.

slepice hudbaPro výhřev kuřat jimi doporučováno písemný úkol infrazářiče a infralampy. Dalšími pomůckami v chovu slepic jsou jako dezinsekce anti čmelíkům, sklopce k škodnou zvířata, podkladky, prosvětlovací lampy vpřed vajíčka či kroužky pro značení slepic. Velmi vhodnou pomůckou pro hřebec a odchov drůbeže jimi pěstounka anebo-pokud líhen kuřat.

Slepice Hra Na Hlas

Máte-li jakékoli obavy týkající se toho, kde a co nejlepší způsoby použití RECEPT: Kuře na paprice – YouTube, můžete nás kontaktovat na webové stránce.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat