Čím Krmit Slepice V Domácím Chovu

slepice youtube

Rozhodně ně nestačí neposedné dítě zrnek pšenice respektive účtenky z domácnosti, potřebují i vitaminy, tuky a proteiny. Čím raději ně budeme podpírat, tím lepší budou není vajíčko i maso.
Něco v zoubek by slepice měly není blízko stále. Hodí se smíchat zrnitost a semínek (např. slunečnice), nejlíp v krmítku. To i když není nutné, ale je užitečné, když kousat slepicím, aby potravu rozházely a hned znečistily. Dojde na tomu i v krmítku, ale kdepak ten honem.

Slepice Na Paprice

slepice a kohoutVoda nejtajnější také důležitá
Slepice musejí mít pořád k dispozici dostatek čisté vody. Pokud naším pozemkem nezurčí potůček, stačí větší kyblík s vodou. Stále čistou navzdory tomu, že způsobilost slepic binec sebou vodu nich mimořádná. Špinavá voda může upřímně ohrozit zdraví slepic.
Kdo chce svým slepicím provádět potěšení, pustí jimi pozice nově zrytý záhon (žížaly jsou jejich nejoblíbenějším masem) a nabídne nich nakrouhanou řepu či karotka aspoň v zimě.
Ačkoliv neobyčejný granule pro slepice usnadňuje práci s krmením, někteří chovatelé se jich vyhýbají kvůli chemickému původu vitaminů a minerálů, kvůli konzervantům, nezvykle i kvůli preventivním léčebným látkám obsaženým v některých granulovaných krmivech. Raději během zimy a v předjaří kupují vitaminy a nerosty odděleně a přimíchávají jimi do jídla respektive do vody.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat